Magazynier (uprawnienia na wózki widłowe)

Pracodawca: Manpower
Miejsce pracy: Gdańsk
Ogłoszenie nieaktualne!
Numer referencyjny: MGJ12/022/KMR
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIERA (uprawnienia na wózki widłowe)

Miejsce Pracy: Gdańsk

Nr ref: MGJ12/022/KMR

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

- min.2 letnie doświadczenie w pracy na magazynie oraz obsłudze wózków widłowych,

- aktualna książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych,

- zaangażowanie w wykonywaną pracę,

- dobra organizacja czasu pracy,

- gotowość do pracy w weekendy.

Obowiązki:

- zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu, zgodne z obowiązującymi standardami firmowym,

- kompletowanie zamówień,

- załadunek i rozładunek towarów,

- obsługa wózków widłowych,

- dodatkowe prace zlecone przez przełożonego,

Oferta:

- Stawka podstawowa 2100 zł brutto + premia uzależniona od jakości i wydajności pracy – 400zł;

- Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;

- Praca w systemie 2 zmianowym – 12:00- 20:15; 20:30-04:45

- Praca od poniedziałku do niedzieli w równoważnym systemie czasu pracy;

- Umowa o pracę;

- Długoterminowa współpraca, z możliwością zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: martyna.krasowska@manpower.pl z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami, których profil zawodowy najlepiej odpowiada charakterowi stanowiska.

Agencja zatrudnienia

numer certyfikatu 412.